Неділя, 28.04.2024, 12:15

На території закладу працює сестра медична, яка тісно співпрацює з сестрою медичною з дієтичного харчування для організації збалансованого харчування, яке  відіграє дуже важливішу роль у фізичному та розумовому розвитку дитини. Від цього залежить її зовнішній вигляд, успішність у навчанні та настрій в цілому. Нездорова їжа, як скажімо, фастфуд, взагалі не містить необхідних вітамінів, мінералів та антиоксидантів для розвитку дитини. Окрім цього, вона ще й може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Поганий настрій, млявість, втома або дефіцит уваги можуть бути відображенням того, чим саме ваші діти наповнюють свої шлунки. Пам’ятаєте вираз “Ви те – що ви їсте”? Так от до дітей цей вираз має таке ж відношення, як і до дорослих. Якщо  діти їдять жирну, занадто солодку їжу або харчуються одноманітно – це може стати причиною їх фізичного та психологічного дисбалансу та проблем зі здоров’ям в майбутньому.

Діти ростуть, і вони ростуть швидко! Це означає, що їх кістки та органи постійно потребують певних вітамінів і мінералів. Єдиний спосіб забезпечити дитину достатньою кількістю поживних речовин – це включати фрукти та овочі в щоденний раціон. Фрукти – це найбагатші джерела вітамінів, мінералів, які відіграють значну роль у розвитку дитини. Овочі -  наприклад, в моркві бета – каротин, який зміцнює зір, а буряк позбавляє від проявів анемії, капуста відшкодовує нестачу вітаміну С, а також допоможе укріпити судини та підвищення імунітету.

Як привчити молоде покоління правильно харчуватися? У шкільній їдальні ми привчаємо дітей до збалансованого харчування. Також  із дієвих способів – познайомити їх з різними продуктами, розповісти, які саме з них є корисними. Наприклад, практикуючи ігри з фруктами й овочами, ми поступово виробляємо у дитини правильні харчові звички.

Фундамент здорового харчування закладається з привчання дітей до думки, що фрукти та овочі є невід’ємною частиною повсякденного раціону. Простіше кажучи, в процесі гри дітям легше буде запам’ятати та розпізнати, що саме ми звемо здоровою їжею.

«  Квітень 2024  »