Понеділок, 20.05.2024, 04:11

Головна » 2021 » Травень » 31 » Шановні батьки майбутніх першокласників!
Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно Розпорядження Зачепилівської селищної ради Харківської області від 18.03.2021

№ 26-ОД «Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до першого класу закладів освіти Зачепилівської селищної ради» у Зачепилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Харківської області з 01 квітня по 31 травня 2021 року оголошується прийом документів про зарахування до першого класу.

Перелік документів для зарахування до 1 класу:

1) заява одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);

2) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

У зв’язку з карантинними заходами прийом пакетів документів здійснюється в електронному вигляді. Для цього потрібно:

- Завантажити бланк заяви про прийом до першого класу за посиланням та роздрукувати її.

- Заповнити бланк заяви.

- Відсканувати заповнену заяву та свідоцтво про народження дитини (якщо немає такої можливості – якісно сфотографувати) та надіслати на електронну адресу закладу: zachepilovkazosh@ukr.net з поміткою «Заява до 1 класу».

Заяву про зарахування дитини до першого класу можна подати через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням https://school.isuo.org/, дотримуючись інструкцій https://school.isuo.org/contact.

Прийом до перших класів буде здійснюватися без конкурсного відбору. Відповідно до статті 9 розділу ІІ Закону України «Про повну загальну середню освіту» для здобуття початкової освіти забороняється проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок дитини (крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти).

Забезпечується першочергове зарахування до 1-го класу дітей, які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується офіційним документом, який містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. Першочергово також зараховуватимуть дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; дітей працівників цього закладу.

За наявності вільних місць, можливе зарахування до перших класів за результатами жеребкування дітей, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. До 01 червня зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі, чи дітьми працівників закладу.

2. До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за результатами жеребкування. (Порядок проведення жеребкування викладено у п. 2. глави II. Наказу МОН від 16.04.2018 року № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"). глава II п.6

3. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

- до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

- впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Максимальна наповнюваність 1-х класів

у 2021/2022 навчальному році

Класів

Учнів

Лебʼязька

філія

20 (інклюзія)

Крутоголова Ірина Миколаївна

Галайдич Людмила Володимирівна

Задорожня Лілія Яківна

Задікіян Олена Миколаївна

Закріплена територія обслуговування за Зачепилівською ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 274 | Додав: Директор | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: